Cilvēkresursu reklāmas un tirdzniecības projekti

Cilvēkresursu reklāmas un tirdzniecības projekti ļauj nodot uzņēmuma, produkta/pakalpojuma vai citu svarīgu ziņu klātienē Jūsu potenciālajam klientam. Šādi reklāmas/tirdzniecības projekti sniedz lielisku iespēju informēt par produktu/pakalpojumu fokusētai un atlasītai mērķauditorijai, kā arī nekavējoties saņemt tiešu klienta vērtējumu.

Uzziniet kā mēs varam uzlabot Jūsu produkta/pakalpojuma virzīšanu tirgū izmantojot promocijas, degustācijas vai jebkura cita formāta projektu izmantojot cilvēkresursus un sniegt kvalitatīvi apkopotus klientu vērtējumus, kas ļaus pilnveidot un uzlabot Jūsu produktu/pakalpojumu!

Piesakies konsultācijai

DSC049422x-460x460

Projekta izpratne

Izstrādājot un saskaņojot katru projektu, mēs īpašu uzmanību pievēršam klienta mērķiem un produktam/pakalpojumam, lai izveidotu projektu, kas ļaus sasniegt potenciālos klientus tiem saprotamā un ērtā veidā, kā arī veicinātu zīmola attīstību konvertējot šīs darbības Jūsu peļņā!

Izprotama struktūra

Projekta struktūra un izveide tiek pielāgota unikāli katram klientam, kā pamatu izmantojot Jūsu produkta/pakalpojuma darbības specifikāciju un zīmola identitāti. Izstrādes procesā ievērojam klientam vēlmes un iesakām efektīvāko risinājumu no mūsu pieredzes!

 

KURSHI_Comfort HomeWhatsApp Image 2019-09-27 at 21.41.04

Mūsu pakalpojumi

Cilvēkresursu reklāmas un tirdzniecības projekti

Nodrošinam dažādu projektu realizāciju, kur nepieciešama cilvēkresursu dalība, piemēram, promocijas, prezentācijas un degustācijas.

Slepenais pircējs

Ikvienam ir bail no neapmierināta klienta vai nezinoša darbinieka jūsu uzņēmumā, tāpēc esam izveidojuši slepenā pircēju pakalpojumu, kas ļaus jums redzēt patieso darba kvalitātes atspoguļojumu klienta acīm un uzlabot sniegto pakalpojumu.

Vides reklāma kustībā

Oriģināls, atraktīvs un īpaši pamanāms vides reklāmas risinājums vēstījuma nodošanai jebkurā vietā un laikā.

SĀKSIM JŪSU
PROJEKTU!